Komentāri
Elvijs Misāns ar atzīstamu rezultātu uzvar Kuldīgas Katrīnas kausa tāllēkšanas sacensībās
Foto: TASS/SCANPIX

Elvijs Misāns, kurš šomēnes tika nosaukts par 2014.gada Latvijas labāko vieglatlētu, ar atzīstamu rezultātu sestdien kļuva par tāllēkšanas sacensību uzvarētāju tradicionālajās Kuldīgas Katrīnas kausa starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā telpās

Misāns sekmīgi veica divus lēcienus, savā trešajā piegājienā aizlecot 7,97 metru tālumā un apsteidzot savu tuvāko sekotāju par tieši pusmetru. No sava personīgā rekorda telpās, kas tika sasniegts 2011.gadā, latvietis atpalika par trim centimetriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijai zelts bija arī tāllēkšanā sievietēm, kad 6,44 metrus jau savā pirmajā mēģinājumā aizlēca Aiga Grabuste. Trešā ar 5,68 metriem šeit bija Madara Apine.

Mareks Ārents uzvarēja kārtslēkšanas sacensībās vīriešiem, sasniedzot rezultātu 5,40 metri. Pie uzvaras tika arī kārtslēcēja Ildze Bortaščenoka, kura ar diviem veiktiem lēcieniem pārvarēja 2,75 metru augstumu un bija labākā trīs pašmāju sportistu konkurencē.

Vīriem 1000 metru skrējienā ar laiku divas minūtes un 23,30 sekundes uzvarēja Renārs Stepiņš, bet aiz viņa sekoja Pauls Ārents. Sievietēm šajā distancē trešā bija Jeļena Ābele, finišējot pēc divām minūtēm un 49,48 sekundēm, bet uzvaru svinēja lietuviete Egle Balčunaite.

Jānis Baltušs ar laiku 34,67 sekundes uzvarēja 300 metru distancē, bet dāmām labākā bija Gunta Latiševa-Čudare ar laiku 38,06 sekundes. Otrajā vietā šeit palika Aleksandra Koblence.

Citviet 60 metru barjerskrējienā vīriešiem uzvarēja krievs Filips Šabanovs (7,83 sekundes), bet identiskā distancē dāmām labākā bija Ņina Morozova no Krievijas (8,22 sekundes). Vīriem 60 metru sprintā pirmo vietu izcīnīja Aidens Sajerss no Lielbritānijas (6,83 sekundes), bet dāmām pie zelta medaļas tika olimpiete Lina Grinčikaite no Lietuvas (7,44 sekundes). Neviens no Latvijas pārstāvjiem šajās distancēs godalgas neizcīnīja.

Uz starta sacensībās izgāja sportisti no 12 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Grieķijas, Itālijas, Somijas, Lielbritānijas un Nīderlandes. Pērn šajās sacensībās piedalījās 15 valstu pārstāvji.

Šogad Kuldīgas Katrīnas kauss norisinājās piekto reizi. Jau trešo gadu šīs sacensības ir iekļautas Eiropas Vieglatlētikas promocijas (EAP) sērijas sacensību kalendārā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl