Komentāri
Elīzai Tīrumai astotā vieta Pasaules kausa posmā Oberhofā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien izcīnīja astoto vietu Oberhofas trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā.

Pirmo braucienu veicot 42,015 sekundēs, latviete ieņēma desmito vietu. Otrajā braucienā Tīrumai finišu izdevās sasniegt par sešām tūkstošdaļām ātrāk, kas viņai palīdzēja uzlabot savu rezultātu arī divu braucienu summā, pakāpjoties par divām pozīcijām.

No uzvarētājas vācietes Natālijas Geisenbergeres, kurai vēl vairāk izdevies nostiprināties Pasaules kausa kopvērtējuma līderpozīcijā, latviete atpalika par 0,920 sekundēm.

Arī pārējo goda pjedestālu aizņēma vācietes – otrā 0,072 sekundes aiz uzvarētājas bija Tatjana Hifnere, kamēr trešā divu braucienu summā bija Dajana Eitbergere, no pirmās vietas atpaliekot par 0,255 sekundēm. Savukārt uzreiz aiz goda pjedestāla palika kanādiete Aleksa Gāfa, kura pēc pirmā brauciena bija trešā.

Tīruma sacensībām kvalificējās, piektdien Sprinta kausa izcīnot sesto vietu. Cita Latvijas sportiste Ulla Zirne šajā nedēļas nogalē piedalās pasaules čempionātā junioriem.

Pasaules kausa kopvērtējumā pārliecinoša līdere ar 670 punktiem ir Geisenbergere, kamēr Tīruma iekrājusi 208 punktus un atrodama 11.pozīcijā. Tikmēr Zirnei ir 23 punkti un dalīta 33.pozīcija, bet punkts mazāk un 35.vieta ir Kendijai Aparjodei. Savukārt Evelīna Alise Mitkus spējusi tikt pie sešiem punktiem, atrazdamās 44.pozīcijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl