Elīzai Tīrumai astotā vieta Pasaules kausa posmā Oberhofā

0 Komentāru
Elīzai Tīrumai astotā vieta Pasaules kausa posmā Oberhofā
Foto: LETA

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien izcīnīja astoto vietu Oberhofas trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā.

Pirmo braucienu veicot 42,015 sekundēs, latviete ieņēma desmito vietu. Otrajā braucienā Tīrumai finišu izdevās sasniegt par sešām tūkstošdaļām ātrāk, kas viņai palīdzēja uzlabot savu rezultātu arī divu braucienu summā, pakāpjoties par divām pozīcijām.

No uzvarētājas vācietes Natālijas Geisenbergeres, kurai vēl vairāk izdevies nostiprināties Pasaules kausa kopvērtējuma līderpozīcijā, latviete atpalika par 0,920 sekundēm.

Arī pārējo goda pjedestālu aizņēma vācietes – otrā 0,072 sekundes aiz uzvarētājas bija Tatjana Hifnere, kamēr trešā divu braucienu summā bija Dajana Eitbergere, no pirmās vietas atpaliekot par 0,255 sekundēm. Savukārt uzreiz aiz goda pjedestāla palika kanādiete Aleksa Gāfa, kura pēc pirmā brauciena bija trešā.

Tīruma sacensībām kvalificējās, piektdien Sprinta kausa izcīnot sesto vietu. Cita Latvijas sportiste Ulla Zirne šajā nedēļas nogalē piedalās pasaules čempionātā junioriem.

Pasaules kausa kopvērtējumā pārliecinoša līdere ar 670 punktiem ir Geisenbergere, kamēr Tīruma iekrājusi 208 punktus un atrodama 11.pozīcijā. Tikmēr Zirnei ir 23 punkti un dalīta 33.pozīcija, bet punkts mazāk un 35.vieta ir Kendijai Aparjodei. Savukārt Evelīna Alise Mitkus spējusi tikt pie sešiem punktiem, atrazdamās 44.pozīcijā.

0 Komentāru