Elīza Tīruma Pasaules kausa sezonu sāk ar astoto vietu Īglsā

0 Komentāru
Elīza Tīruma Pasaules kausa sezonu sāk ar astoto vietu Īglsā
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kas norisinās Īglsas trasē Austrijā, izcīnīja astoto vietu.

Pirmo braucienu latviete veica 40,244 sekundēs, kas tobrīd viņai deva devīto pozīciju. Taču otrajā braucienā viņai izdevās savu sniegumu uzlabot un finišēt pēc 40,182 sekundēm, kas viņai ļāva pakāpties par pozīciju arī summā. Otrajā braucienā Tīrumas uzrādītais laiks bija septītais labākais starp visām sportistēm.

Savukārt par sezonas pirmā posma uzvarētāju kļuva šī gada Soču olimpisko spēļu čempione Natālija Geisenbergere no Vācijas, kura Tīrumu apsteidza par 0,604 sekundēm. Otrajā vietā tikmēr ierindojās cita Vācijas kamaniņu braucēja Dajana Eitbergere, kura no tautietes atpalika par 0,209 sekundēm, bet trešā bija vēl viena vāciete Tatjana Hifnere.

Tikmēr mazāk veiksmīgi veicās Ullai Zirnei, kura pēc pirmā brauciena bija 18.vietā, bet otrajā braucienā savu sniegumu nespēja uzlabot, saglabājot to pašu pozīciju, līderei summā zaudējot 1,068 sekundes. Viņai uzreiz 19.pozīcijā sekoja arī Kendija Aparjode, kura uzvarētājai zaudēja 1,073 sekundes.

Pēc neveiksmīgi veiktā otrā brauciena Latvijas kamaniņu divnieku ekipāža brāļi Andris un Juris Šici sestdien ieņēma 11.vietu Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā, kas norisinās Īglsas trasē Austrijā.

Pirmo braucienu brāļi Šici veica 39,860 sekundēs, kas tobrīd deva augsto ceturto vietu. Tiesa, otrais brauciens jau bija neveiksmīgs, jo tajā finišs tika sasniegts pēc 40,484 sekundēm, kas summā lika atkrist par vairākām vietām. Otrajā braucienā latvieši spēja uzrādīt vien 16.ātrāko laiku.

Tikmēr par šī posma uzvarētājiem kļuva Tonijs Egerts un Saša Benekens no Vācijas, kuriem sekoja krievi Vladislavs Južakovs un Jurijs Prohorovs, uzvarētājiem piekāpjoties par 0,505 sekundēm. Trešie savukārt bija austriešu duets Peters Pencs/Georgs Fišlers, kuri pēc pirmā brauciena bija tikai septītie, taču veiksmīgi veica otro braucienu. Brāļi Šici no Egerta/Benekena, kuri bija ātrākie abos braucienos, atpalika par 1,014 sekundēm.

Jau pirmajā braucienā kritienu piedzīvoja otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kuri tā arī nespēja sasniegt finišu.

0 Komentāru