Elīza Tīruma ceturto reizi šosezon Pasaules kausā labāko astoņniekā

0 Komentāru
Elīza Tīruma ceturto reizi šosezon Pasaules kausā labāko astoņniekā
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma svētdien izcīnīja astoto vietu Vācijas trasē Vinterbergā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā.

Šajā vietā latviete Pasaules kausa sacensībās ierindojusies otro reizi pēc kārtas, bet kopumā šosezon viņa labāko astoņniekā bijusi četras reizes – vēl arī bija astotā vieta pirmajā posmā Iglsā, kad arī tika ieņemta piektā pozīcijā Sprinta kausa ieskaitē.

Tīruma pirmo braucienu veica 57,489 sekundēs, finišā uzrādot identisku laiku ar krievieti Jekaterinu Katņikovu. Viņas dalīja devīto un desmito vietu, līderei Natālijai Geisenbergerei no Vācijas zaudējot 0,610 sekundes.

Savukārt otrajā braucienā latviete tika pie sestā labākā laika (57,409 sekundes), kas ļāva pakāpties uz astoto pozīciju 1,069 sekundes aiz Geisenbergeres.

Otrā 0,195 sekundes aiz uzvarētājas bija cita vāciete Dajana Eitbergere, bet trešā bija vēl viena Vācijas pārstāve Anke Višņevski, kura Geisenbergerei piekāpās par 0,342 sekundēm.

Otra Latvijas pārstāve Ulla Zirne pēc pirmā brauciena ieņēma 18.vietu 1,059 sekundes aiz līderes, apsteidzot četras sportistes, bet otrajā braucienā viņa uzrādīja 21.laiku un atkāpās uz 20.pozīciju 2,357 sekundes aiz uzvarētājas. Viņa spēja apsteigt vien divas konkurentes.

Geisenbergere šosezon uzvarējusi septiņās no astoņām aizvadītajām sacensībām.

Posms vēlāk svētdien noslēgsies ar stafetes sacensībām. Šajā vērtējumā pēc trim sacensībām Latvija pašlaik atrodas kopvērtējuma septītajā vietā.

0 Komentāru