Džokovičs un Serēna Viljamsa sasniedz Australian Open trešo kārtu

0 Komentāru
Džokovičs un Serēna Viljamsa sasniedz Australian Open trešo kārtu
Foto: EPA/LETA

Šobrīd pasaules vadošie tenisisti vīriešu un sieviešu konkurencē serbs Novāks Džokovičs un amerikāniete Serēna Viljamsa ceturtdien sasniedza prestižā Austrālijas atklātā čempionāta trešo kārtu.

Džokovicš, kurš šogad cenšas iegūt jau savu piekto Austrālijas atklātā čempionāta titulu, otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-0, 6-1, 6-4 nepilnā pusotrā stundā pārspēja krievu tenisistu Andreju Kuzņecovu.

Krievijas sportistam ļoti neveiksmīgs bija šīs cīņas sākums, kurā viņš pamanījās zaudēt pirmos deviņus geimus, taču cīņas otrā pusē spēja pasaules pirmajai raketei jau izrādīt cienījamāku pretestību.

Tikmēr pie panākuma ticis arī pašreizējais Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētājs Stans Vavrinka no Šveices, kurš otrās kārtas mačā ar 7-6 (7:4), 7-6 (7:4), 6-3 Mariusu Copilu no Rumānijas. Copils šajā mačā izcēlās ar spēcīgām servēm, vienu no tām raidot ar 242 kilometrus stundā lielu ātrumu, kas pagaidām ir šī gada rekords.

“Mans pretinieks šajā mačā bija agresīvas, tāpēc esmu priecīgs, ka izdevās viņu uzvarēt trīs setos,” pēc cīņas pauda Vavrinka. Copils ļoti labi servēja, tāpēc mačs nebija viegls. Trešajā kārtā Vavrinka tiksies ar somu Jarko Nieminenu, kurš pirms tam ar 7-6 (7:4), 7-5, 7-5 apspēlēja vācieti Matiasu Bahingeru.

Nākamo kārtu izdevies sasniegt arī ar piekto numuru izliktajam japānim Kei Nišikori, kurš otrās kārtas mačā ar 4-6, 7-5, 6-2, 7-6 (7:0) pārspēja Ivanu Dodigu no Horvātijas. Pašlaik 25 gadus vecais japānis šajā turnīrā nekad nav ticis tālāk par ceturtdaļfinālu.

Trešo kārtu sasniedzis arī ar 12.numuru izliktais spānis Felisiano Lopess, kura cīņa francūzi Adrianu Manarino ceturtajā setā tika pārtraukta, jo Francijas sportists to nevarēja turpināt. Tobrīd Lopess atradās vadībā, bet kopējais mača rezultāts bija 4-6, 4-6, 7-6 (7:3), 4-0. Zaudējumu tikmēr cieta ar 13.numuru izliktais Spānijas atlēts Roverto Bautista Aguts, kurš ar 6-7 (5:7), 6-1, 5-7, 1-6 atzina Luksemburgas tenisista Žila Millera pārākumu.

Tikmēr sieviešu turnīrā pie uzvaras tikusi pasaules pirmā rakete Viljamsa, kura otrās kārtas duelī ar 7-5, 6-0 apspēlēja Veru Zvonarjovu no Krievijas. Viljamsa šobrīd ir ceļā pretī savam sestajam Austrālijas atklātā čempionāta titulam, taču trešdien aizvadītajā mačā viņa pirmajā setā bija pamanījusies nonākt iedzinējos ar 3-5. Tomēr turpinājumā pieredzējusī sportiste neļāva Zvonarjovai uzvarēt vairs nevienā geimā.

Nākamajā kārtā izdevies iekļūt arī ar sesto numuru izliktajai polietei Agņeškai Radvanskai, kura pārliecinoši ar 6-0, 6-1 sagrāva zviedrieti Juhannu Lāšoni. Lai sasniegtu trešo kārtu, pagājušā gada pusfinālistei bija nepieciešamas tikai 44 minūtes. Radvanska pirmo divu maču laikā ir zaudējusi tikai četrus geimus.

Trešajā kārtā izdevies tikt arī ar 11.numuru izliktajai slovākietei Dominikai Cibuļkovai, kura ar 6-2, 6-0 gana pārliecinoši apspēlēja Cvetanu Pironkovu no Bulgārijas. Uzvaru izcīnījusi arī ar 18.numuru izliktā amerikāniete Venusa Viljamsa, jo viņa ar 6-2, 6-3 uzvarēja savu tautieti Lorēnu Deivisu.

0 Komentāru