Vitālijs Pavlovs atgriežas Rīgas Dinamo

Komentāri
Vitālijs Pavlovs atgriežas Rīgas Dinamo
Foto: dinamoriga.eu

Rīgas Dinamo sastāvā atgriezīsies 26 gadus vecais Latvijas izlases uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, kurš šobrīd izcieš 18 mēnešu diskvalifikāciju par aizliegtu vielu lietošanu, kas beigsies šā gada 31. oktobrī. Saskaņā ar IIHF noteikumiem Vitālijs Pavlovs jau šobrīd var pilnvērtīgi trenēties ar komandu, bet spēlēt viņš var tikai, sākot ar 31. oktobri, tā kā viņa atgriešanās rīdzinieku sastāvā varētu notikt Helsinkos pret Jokerit.

Vitālijs Pavlovs iepriekšējo sezonu pavadīja ECHL komandā Kolorādo Eagles, kuras sastāvā uzbrucējs aizvadīja 71 regulārā čempionāta spēli, kurās izcēlās ar 17 vārtu guvumiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, nopelnīja 29 soda minūtes, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +5. Izslēgšanas spēlēs Pavlovs piedalījās septiņos mačos, guva 2 vārtus un atdeva 1 rezultatīvu piespēli, nopelnīja 2 soda minūtes un lietderības koeficientu -2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Dinamo sastāvā Vitālijs Pavlovs spēlēja 2012./2013. un 2013./2014. gadu sezonās, kurās KHL regulārajā čempionātā 65 mačos, guva 6 vārtus un 9 reizes rezultatīvi asistēja partneriem, nopelnījis 36 soda minūtes un lietderības koeficientu -2.

Vitālijs Pavlovs ir pārstāvējis Latvijas izlasi gan pasaules čempionātā, gan olimpiskajās spēlēs, kopumā Latvijas izlases kreklā aizvadot 60 spēles, kurās guva 17 vārtus, atdeva 11 rezultatīvas piespēles un nopelnījis 40 soda minūtes.

Lasi vēl