Komentāri

Pēc Rīgas Dinamo sausās uzvaras pār Novosibirskas Sibir ar 2:0, uz skatītāju jautājumiem atbildēja Viasat Sport Baltic hokeja komentētāji Jānis Vuguls un Aivars Zahārovs.

Komentēt hokeju un ne tikai hokeju var arī atrodoties televīzijas studijā. Bet atrasties arēnā ir pavisam cita lieta. Vispirms jau tu pamani arī to, kas paliek ārpus monitora ekrāna, ko dara spēlētāji uz soliņa, tu jūti atmosfēru arēnā. Skaties šo un citas Jāņa un Aivara atbildes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 Video

Vuguls un Zahārovs no aizkadra!Viasat Sport Baltic komentētāji par to, kāpēc Rīgā pazuda skaņa, kas izrāva vadus un kādus rituālus ievēro mūsu hokeja komentētāji pirms spēles.Atbildes uz jautājumiem skaties intervijā ar Vuguli un Zahārovu no komentētāju aizkadra Arēnā Rīga!Prieks par Dinamo Rīga uzvaru!!

Posted by Viasat Sport Baltic LV on ceturtdiena, 2016. gada 21. janvāris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl