Komentāri

Rīgas Dinamo janvārī aizvadīja 12 regulārā čempionāta spēles, no kuriem deviņi mači bija savās mājās. Kopumā rīdzinieki šajās spēlēs iekrāja 13 punktus un ar īpaši skaistiem vārtiem atzīmējās Dinamo uzbrucēji Gints Meija, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Kaspars Saulietis un Vitālijs Pavlovs.

8. janvārī izbraukuma spēlē pret Maskavas apgabala Vityaz ļoti meistarīgus un pašaizliedzīgus vārtus guva Miks Indrašis, kurš kritienā pārspēja pretinieku vārtu vīru. Vēl ar teicamiem raidījumiem atzīmējas Meija, Dārziņš, Saulietis un Pavlovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Rīgas Dinamo pieci skaistākie vārtu guvumi janvārī

Kurš bija Rīgas Dinamo skaistākais vārtu guvums janvārī?

Rezultāti:
10%

G. Meijas metiens pret Medveščak

57%

M. Indraša meistarstiķis pret Vityaz

14%

L. Dārziņa teicamais raidījums pret Admiral

12%

K. Saulieša sologājiens pret Amur

7%

V. Pavlova šāviens pret Sibir

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl