Komentāri

Pēdējais #Viasatizaicina pārbaudījums, kam Kārlis gatavojās pāris mēnešus, ir realizēts! Sākumā Kārlis piekrita nosaukt ģimenes pirmdzimto kāda Rīgas Dinamo hokejista vārdā, tomēr piedzima meitiņa Elza… Tad Kārlis pieņēm izaicinājumu iejusties hokeja vārtsarga lomā!

Skolotāja, trenera un padomdevēja lomu pildīja Viasat Sport Baltic eksperts un vārtsargs Edgars Lūsiņš. Kā izrādās, pirmās grūtības jāpārvar vēl labu brīdi pirms došanās uz ledus – bez palīdzības Kārlim diez vai izdotos apģērbt krietni sarežģīto vārtsarga ekipējumu.

Foto

Kad nu ar slidām, bruņām, kājsargiem, ķiveri, cimdiem viss ir kārtībā, Kārlis dodas uz ledus. Šajā brīdī Kārlis saprot, ka TV ekrānā tas izskatās stipri vienkāršāk… Tagad jāatceras par kājām, taisnu muguru, vārtsarga stāju, nūjas turēšanu, kur vislabāk atrasties tvērējcimdam… Par to, cik ripas Edgars sameta Kārļa sargātajos vārtos, vēsture klusē, bet svarīgākais Kārlim ir cits – TIKAI RĪGA, TIKAI DINAMO!

Video

Pēc šī pārbaudījuma sekos #Viasatizaicina finālbalsojums, pēc kura uzvarētājs saņems Rīgas Dinamo uzbrucēja Mika Indraša nūju ar hokejista autogrāfu.

Lasi vēl