Komentāri

Pēdējais #Viasatizaicina pārbaudījums, kam Kārlis gatavojās pāris mēnešus, ir realizēts! Sākumā Kārlis piekrita nosaukt ģimenes pirmdzimto kāda Rīgas Dinamo hokejista vārdā, tomēr piedzima meitiņa Elza… Tad Kārlis pieņēm izaicinājumu iejusties hokeja vārtsarga lomā!

Skolotāja, trenera un padomdevēja lomu pildīja Viasat Sport Baltic eksperts un vārtsargs Edgars Lūsiņš. Kā izrādās, pirmās grūtības jāpārvar vēl labu brīdi pirms došanās uz ledus – bez palīdzības Kārlim diez vai izdotos apģērbt krietni sarežģīto vārtsarga ekipējumu.

Foto

Kad nu ar slidām, bruņām, kājsargiem, ķiveri, cimdiem viss ir kārtībā, Kārlis dodas uz ledus. Šajā brīdī Kārlis saprot, ka TV ekrānā tas izskatās stipri vienkāršāk… Tagad jāatceras par kājām, taisnu muguru, vārtsarga stāju, nūjas turēšanu, kur vislabāk atrasties tvērējcimdam… Par to, cik ripas Edgars sameta Kārļa sargātajos vārtos, vēsture klusē, bet svarīgākais Kārlim ir cits – TIKAI RĪGA, TIKAI DINAMO!

Video

Pēc šī pārbaudījuma sekos #Viasatizaicina finālbalsojums, pēc kura uzvarētājs saņems Rīgas Dinamo uzbrucēja Mika Indraša nūju ar hokejista autogrāfu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl