Komentāri

KHL Visu zvaigžņu spēlē aizvadītas meistarības sacensības, kurās piecās dažādās disciplīnās piedalījās Austrumu un Rietumu komandu talantīgākie spēlētāji. Hokejisti savas prasmes pierādīja šādās sacensībās:  Ātrākais slidotājs, spēcīgākais metiens, skaistākie izgājieni trīs pret vārtsargu, skaistākais ”bullītis” un komandas stafete.

Pirmajā disciplīnā 2016. gada KHL zvaigžņu spēles dalībnieki sacentās, kurš visātrāk veiks vienu hokeja laukuma apli. Visātrāk tas izdevās Helsinku Jokerit vienības kanādiešu uzbrucējam Brendonam Kozunam, kurš to paveica nedaudz virs 13 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 VIDEO: Brendons Kozuns kļūst par ātrāko 2016. gada KHL zvaigžņu spēles hokejistu

Tikmēr otrajā meistarību pārbaudē triumfēja bijušais Rīgas Dinamo aizsargs Milans Jurčina. Aizsargs prata izdarīt metienu un ripa lidoja ar 163 kilometriem stundā. Zagrebas Medveščak spēlētājs pārliecinoši apsteidza citus spēlētājus.

VIDEO: 2016. gada KHL zvaigžņu spēles spēcīgākais metiens – Milanam Jurčinam

Par skaistāko trīs pret viens izgājienu autoriem kļuva Austrumu konferences uzbrucēji Naidžels Douss, Vladislavs Sobotka un Linuss Umārks. Spēlētājiem trīs reizes izdevās pārspēt Lokomotiv vāru vīrs Alekseju Muriginu.

VIDEO: Douss ar partneriem realizē visu izgājienus

Par skaistākā “bullīša” autoru kļuva Ufas Salavat Yulaev zviedru uzbrucējs Linuss Umārks, kurš metienu veica ar degošu nūjas lāpstiņu. Lai gan spēlētājam neizdevās ripu raidīt vārtos, tomēr to atzina par visasprātīgāko un radošāko.

VIDEO: Umārka degošais ”bullītis”

Bet pēdējā disciplīnā – komandu stafetē uzvarēja Austrumu konferences zvaigznes, tādējādi ar 3:2 nodrošinot arī triumfu meistarību sacensībās.

Lasi vēl