KHL regulārā čempionāta noslēdzošajā mačā Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas Admiral vienība savā laukumā uzņēma Habarovskas Amur hokejistus. Trešā perioda vidū viens no mača arbitriem centās izvairīties no ripas, bet, to darot, amizanti paklupināja mājinieku hokejistu.

Pēcāk gan tiesnesis atvainojās mājinieku spēlētājam Luginu. Kā jokojoties sacīja Viasat Sport Baltic komentētājs Toms Prāmnieks, tad tiesnesim vajadzēja saņemt divu minūšu noraidījumu. Aizvadītajā cīņā Admiral ar rezultātu 3:1 savā laukumā pieveica Habarovskas Amur. Mājinieki iemeta pirmos divus vārtus, izceļoties Konstantīnam Makarovam un Aleksandram Gorškovam, otrajā trešdaļā Amur komandai vienus vārtus atguva Vjačeslavs Ušeņins, bet pēdējā minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Deivids Būts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.