KHL regulārā čempionāta spēle starp Novosibirskas Sibir un Magņitogorskas Metallurg vienībām trešā perioda sākumā rupji pret mājinieku spēlētāju Dmitriju Moņu un pēc tam izcēlās kautiņš. Jaroslavs Kosovs noskaidroja attiecības ar Sergeju Gimajevu.

Perioda ievadā Jaroslavs Kosovs asi nospēlēja pret mājinieku uzbrucēju Dmitriju Moņu un par šādu rīcību nācās noskaidrot attiecības ar citu Sibir spēlētāju Sergeju Gimajevu. Abi spēlētāji izkāvās, bet saņēma salīdzinoši mazus sodus – Gimejevam divu minūšu noraidījums, be Kosovam 2+10 minūtes.

FOTO

Sibir visā mačā cieta smagu zaudējumu ar 2:6. Uzvarētāju rindās pa diviem vārtiem guva Jans Kovāržs un Tomass Filipi, bet KHL turnīra tabulā Austrumu konferencē Metallurg ieņem otro pozīcīju, savukārt Sibir atrodas vietu zemāk.

VIDEO

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.