4 komentāri

Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar 2:3 piekāpās Maskavas Spartak, ciešot piekto zaudējumu pēc kārtas. Rīdzinieku labā vārtus guva Tims Sestito un Miķelis Rēdlihs, bet Spartak rindās izcēlās Igors Radulovs, Igors Levickis un Dmitrijs Korobovs

Spartak pirmā perioda sākumā izvirzījās vadībā, precīzi meta Radulovs, izmantojot skaitlisko vairākumu, atklājot mača rezultātu. Arī otro vairākumu viesi realizēja, perioda devītajā minūtē Spartak pārsvaru dubultojot Igoram Levickim. Pēc vārtu zaudējuma abas komandas apmainījās asumiem, turklāt trešdaļas vidū Sestito izvicināja dūres. Spēlējot jau vairākumā un Meijam traucējot pretiniekiem vārtu priekšā, Sestito piecas sekundes pirms perioda beigām vienus vārtus atguva.

Otrajās divdesmit minūtēs komandas neguva vārtus, lai gan bija labas iespējas izcelties. Trešā perioda vidū rīdzinieki, izturējuši skaitlisko mazākumu, devās uzbrukumā un Miķelis Rēdlihs kritienā izlīdzināja mača rezultātu (2:2). Tiesa, rīdzinieku prieki gan bija īsi, jo Spartak hokejisti pēc trim minūtēm izdarīja spiedienu uz viesu komandas vārtiem un aizturētā soda laikā no zilās līnijas precīzi meta Dmitrijs Korobovs. Spartak noturēja pārsvaru un svinēja uzvaru ar 3:2.

TOP komentāri

• ES
    +1 +1 0

ES

Pārdzīvoju par katra sportista neveiksmi vai zaudējumu, zinu, ka ikviens grib uzvarēt, bet mani tracina dīvāna sportistu dumjie komentāri un replikas.Ej, spēlē, uzvari!
  • Elgars Kudļa
    +1 +1 0

Elgars Kudļa

Kristīn, beidz čīkstēt! Ne katru spēli vienmēr var uzvarēt! Kādam ir arī jāzaudē! Čaļi kapa no sirds un nevarētu teikt, ka kāds nespelētu! Tev mazliet vajadzētu padomāt pirms runā! :(