Komentāri

KHL regulārā čempionātā spēle Rīgas Dinamo savā laukumā asumiem bagātā spēlē ar 1:2 atzina Habarovskas Amur pārākumu. Teicamu maču rīdzinieku vārtos aizvadīja Jakubs Sedlāčeks, kurš prata atvairīt 41 sāncenšu metienu. Pēc spēles Dinamo vārtu vīrs sacīja, ka agresīvā spēle un kautiņi bija saistoši līdzjutējiem un to spēja novērtēt.

Šajā sezonā čehu vāru vīrs Rīgas Dinamo cietoksni sargājis 22 spēles un vidēji spējis atvairīt 92,5% pretinieku metienus. Ar Sedlāčeku vārtos rīdzinieki vidēji ielaiž 2,29 ripas un izcīnījuši septiņas uzvaras. Rīdzinieki no izslēgšanas spēļu zonas atpaliek par 14 punktiem, cerības uz Gagarina kausu saglabā, jo vairākas konkurentes aizvadījušas pat par 3-5 spēlēm vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Jakubs Sedlāčeks par spēli pret Amur

Rīgas Dinamo ar 62 punktiem 50 spēlēs ieņem 12.vietu Rietumu konferencē, bet astotajā pozīcijā esošā Slovākijas komanda Bratislavas Slovan tikusi pie 76 punktiem 52 cīņās. Līdz sezonas beigām rīdziniekiem atlicis aizvadīt vēl desmit spēles, no kurām astoņas būs savā laukumā. Šajā laikā maksimāli iespējams tikt pie 30 punktiem.

FOTO: Rīgas Dinamo asumiem bagātā cīņā piekāpjas Amur

Lasi vēl