Komentāri
VIDEO: Prāmnieks un Lūsiņš par spēlētājiem, treneriem un biezākiem vārdiem

Pēc kārtējās Rīgas Dinamo spēles uz skatītāju jautājumiem atbildēja Viasat Sport Baltic hokeja komentētāji un laukuma reportieri Toms Prāmnieks un Edgars Lūsiņš.

Ko Edgaram Lūsiņam jautāja kāda kvēlā pielūdzēja, kāds bija komentētāju vērtējums par Dinamo Rīga spēli ar Habarovskas Amur, vai mūsējie iekļūs Gagarina kausa izcīņā, vai Tomam Prāmniekam labāk patīk komentēt vai uzdot jautājumus, un vai, atrodoties starp abām komandām, pašam arī reizēm negribas pateikt kādu biezāku vārdu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ko Lūsiņam jautāja kvēlā pielūdzēja, kāds bija komentētāju vērtējums par Dinamo Rīga vakardienas spēli, kura ir labākā vieta spēles komentēšanai? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz ko Viasat Sport Baltic hokeja komentētāji Prāmnieks un Lūsiņš atbild video no komentētāju soliņa Arēnā Rīga! Noskaties un publicē arī savu jautājumu komentārā – atbildi saņemsi jau rīt!

Posted by Viasat Sport Baltic LV on trešdiena, 2016. gada 20. janvāris

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl