VIDEO: Minskā pārtrūkst Rīgas Dinamo četru uzvaru sērija

Komentāri

Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas vienība Rīgas Dinamo pirmdien pēdējā mačā pirms valstsvienību pārtraukuma viesos ar 0:2 piekāpās Minskas Dinamo, tādējādi pārtraucot četru uzvarēto spēļu sēriju.

Vārtus Minskas kluba labā guva amerikānis Raiens Veske un kanādietis Pols Šekura. Savukārt Kevins Lalands atvairīja visas Rīgas Dinamo hokejistu mestās ripas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēli Rīgas vienības hokejisti iesāka ar aktīviem uzbrukumiem, tomēr tie bija nesekmīgi. Kad komandas bija aizvadījušas vairāk nekā četras minūtes ripu pretī Joakima Ēriksona sargātajiem vārtiem saņēma Veske, kurš raidīja ripu rīdzinieku vārtos.

Video

Turpinājumā jau aktīvāki bija Minskas komandas spēlētāji, bet pārsvaru dubultot viņiem neizdevās. Turpretī trešdaļas vidū Mikam Indrašim izdevās apspēlēt pretinieku komandas aizsargu, taču latvieša raidītā ripa trāpīja tieši virsū mājinieku vārtsargam Lalandam.

Komandas turpināja spēlēt arvien aktīvāk, taču ar bīstamiem momentiem uzbrukumi nenoslēdzās. Spēles 14.minūtē uz noraidīto soliņa devās viesu uzbrucējs Ville Leino, tomēr Minskas komandai otros vārtus gūt neizdevās. Beidzoties noraidījumam, Leino saņēma ripu, pa labo malu devās uz priekšu un piespēlēja to ātrumu uzņēmušajam Mārim Bičevskim, kurš notrieca Lalandu. Pārkāpums pret vārtsargu izraisīja plūkšanos laukuma malā, par ko Bičevsksi saņēma kopā četru minūšu noraidījumu, bet mājinieki par rupjību saņēma divu minūšu sodu.

Arī otro vairākumu pēc kārtas Baltkrievijas kluba hokejisti nespēja izmantot un pirmo periodu mājinieki noslēdza ar vienu vārtu pārsvaru.

Otro trešdaļu mājinieki iesāka aktīvi, bet Rīgas komandas spēlētājiem bija grūtības iziet ārā no savas aizsardzības zonas. Turpinājumā viesi nedaudz aktivizējās, taču nopelnīja mazākumu. Vairākumā Minskas hokejistiem neizdevās pārsvaru dubultot, turklāt viņi paši nonāca mazākumā.

Pēc mazākuma izturēšanas aktīvus uzbrukumus veidoja bijušā rīdzinieka Šekuras maiņa, bet nākamajā nomaiņā kanādietim izdevās pārspēt viesu vārtsargu Ēriksonu. Pusminūti pēc vārtu guvuma mājinieki nonāca mazākumā, tomēr spēja noturēties nevienādos sastāvos. Līdz ar to, pārtraukumā Rīgas klubs devās vēl ar divu vārtu deficītu.

Arī trešo spēles nogriezni mājinieki iesāka ar uzbrukumiem uz Ēriksona sargātajiem vārtiem, bet Rīgas vienība atbildēja ar dažiem pretuzbrukumiem. Latvijas komandas hokejisti mēģināja lauzt spēles gaitu, taču Minskas vienība neļāva viesiem pārņemt iniciatīvu.

Turpinājumā komandas spēlēja daudz mierīgāk un ar mazāk asumiem kā pirmajās divās trešdaļās, tādejādi rezultātu uz spēles tablo neizmainot. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vēl viens bijušais rīdzinieks Mets Elisons teju guva trešos vārtus, tomēr droši savā pozīcijā stāvēja Ēriksons. Tikmēr minūti vēlāk Gints Meija nonāca labā vārtu gūšanas pozīcijā, taču viņa nūja tika aizķeksēta, pateicoties kam Rīgas komandā nonāca vairākumā.

Spēlējot vairākumā, Ēriksona vietā uz ledus devās sestais laukuma spēlētājs. Tomēr divu vīru pārsvaru viesiem neizdevās izmantot, jo aizsardzība veiksmīgi spēlēja Minskas komandas hokejisti. Arī beidzoties mazākumam Rīgas kluba treneris Kari Heikila pie pirmās izdevības mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Pēdējā spēles minūtē Rīgas hokejisti aktīvi vērpa uzbrukumus mājinieku aizsardzības zonā, tomēr gūt vārtus nespēja un piedzīvoja zaudējumu ar 0:2.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl