Komentāri

Tā nu dzīvē ir sanācis, ka sievietes ar gaišu matu krāsu var uzdot arī jēdzīgus jautājumus. Arī par hokeju. Arī Edgaram Lūsiņam. Viasat Sport Baltic komentētājs ir piekritis atbildēt uz blondīni interesējošiem jautājumiem par un ap hokeju.

Šoreiz blondīne blondīne pat neinteresējās. Edgars pats gribēja izstāstīt. Par to, kas hokejistiem salst visvairāk. Un lai ko jūs domājat, nav tā kā jūs domājāt! Nu vismaz tas nav ne deguns, ne ausis. Tie ir kāju pirksti, kas salst tāpat dāmām ar gaišu matu krāsu staigājot savos Louis Vuitton zābaciņos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

BLONDĪNE JAUTĀ!Vai vēderiņš hokejistiem uz laukuma nesalst? Nesalst gan! Trakākais, ja spēles laikā salst kāju pirksti! Kamēr viss pārējais ķermenis ir kārtīgi nopakots, pirksti slidās mēdz arī nosalt.

Posted by Viasat Sport Baltic LV on ceturtdiena, 2016. gada 28. janvāris

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl