Komentāri

Tā nu dzīvē ir sanācis, ka sievietes ar gaišu matu krāsu var uzdot arī jēdzīgus jautājumus. Arī par hokeju. Arī Edgaram Lūsiņam. Viasat Sport Baltic komentētājs ir piekritis atbildēt uz blondīni interesējošiem jautājumiem par un ap hokeju.

Šoreiz blondīne interesējās, kāpēc hokejistiem ik pa laikam krekls ir savilcies uz augšu un salīdis biksēs. Edgars Lūsiņš izstāsta, kāpēc tā notiek, kā arī to, kā atšķiras noteikumi par hokeja krekliem Eiropā un Amerikā un ar ko atšķiras krekli vārtsargiem un laukuma spēlētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

BLONDĪNE JAUTĀ!Katras dienas pēcpusdienā Viasat Sport Baltic komentētājs Edgars Lūsiņš atbildēs uz 1-2 Blondīnes jautājumiem.

Posted by Viasat Sport Baltic LV on pirmdiena, 2016. gada 25. janvāris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl