Rīgas Dinamo sestdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē ar 1:4 piekāpās Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētajai Ņižņijnovgorodas Torpedo vienībai. Uzvarētājiem par labāko spēlētāju tika atzīts Kaspars Daugaviņš.

Pirmās trešdaļas pēdējā minūtē pēc Daugaviņa piespēles Jevgeņijs Mozers pārspēja Jakubu Sedlāčeku, panākot neizšķirtu 1:1. Otrajā trešdaļā, Torpedo komandai spēlējot vairākumā, Kaspars meta starp Aleksandra Jerofejeva kājām, un arī Sedlāčeks nespēja ripu tvert. Daugaviņš arī turpmākajā spēlē radīja vairākas izdevības saviem partneriem un tika atzīts par mača labāko spēlētāju!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.