Komentāri

Rīgas Dinamo Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas bronzas mačā ar 4:2 pieveica Minskas Dinamo hokejistus. Rīdzinieku labā skaistus vārtus guva Ville Leino un Lauris Dārziņš, turklāt Dārziņam mačā divi precīzi raidījumu. Vēl Dinamo rindās ar vārtiem atzīmējās Miķelis Rēdlihs, savukārt pretiniekiem divus vārtus guva bijušais rīdzinieks Mets Elisons.

Rīgas Dinamo vadībā izvirzījās jau mača 38 sekundē, kad pēc lieliskas Krišjāņa Rēdliha piespēles ripu vārtos raidīja Ville Leino. Pirmajā periodā vairāk vārtus vienības arī neguva. Otrajā periodā Miķelis Rēdlihs vairākumā panāca 2:0, bet Lauris Dārziņš pēc elegantas izspēles panāca jau 3:0.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Skaisti vārti un Dinamo uzvara

Perioda beigās Minska vienus vārtus atguva – Mets Elisons skaisti pārspēja Jakubu Sedlāčeku. Pēdējās 20 minūtes ritēja līdzīgā cīņā, bet Baltkrievijas klubu izdevās atspēlēt vēl vienus vārtus – atkal precīzs bija Elisons. Vētrainā spēles noslēgumā mājiniekiem izdevās gūt ceturtos vārtus un nosargāt trešo vietu turnīrā.

FOTO: Rīgas Dinamo iegūst trešo vietu Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl