VIDEO: kārtējo reizi Rīgas Dinamo spēlē cieš tiesnesis

Komentāri

KHL regulārā čempionāta mačā Rīgas Dinamo vakar uzņēma līgas līdervienību Maskavas CSKA. Vienā no spēles epizodēm cieta viens mača arbitriem, kuram ripa visai sāpīgi trāpīja pa muguru.

Šajā sezonā tiesneši visai daudz cietuši Rīgas Dinamo spēlēs. Pret Zagrebas Medveščak Skvorcovs visai amizanti ”iebrotēja” spēles soģi, bet pret Bratislavas Slovan viesu spēlētājs visai sāpīgi paklupināja tiesnesi. Vakardienas spēlē CSKA spēlētājs raidīja ripu rīdzinieku zonā, bet tā uzlidojot augstu gaisā, trāpīja tiesnesim pa muguru. Mača soģi uzreiz sāpēs saķēra muguru, tomēr spēli varēja turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Ripa sāpīgi trāpa tiesnesim

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl