Komentāri

KHL regulārā čempionāta noslēguma mačā starp Rīgas Dinamo un Sanktpēterburgas SKA bija vērojama īsta bezkompromisa cīņa. Lai gan rīdzinieki pirms mača bija zaudējuši cerības uz izslēgšanas turnīru, tomēr laukumā parādīja ”kapiņu”. Hokejs ir īstu vīru spēle un šoreiz neiztika bez asinīm, izsistiem zobiem un savainojumiem.

Pirmajā epizodē Dinamo hokejists izdarīja metienu, bet ripa pēc rikošeta ļoti sāpīgi trāpīja SKA aizsargam Andrejam Zubarevam pa seju. Izrādās, ka pēc šī trāpījuma Zubarevs palika bez četriem (!) zobiem. Otrajā cīņas momentā Mikam Indrašim pretinieks netīšām ar slidu pārgrieza augšlūpu, bet pēc tam cieta SKA spēlētājs Jakovļevs, kuram ripa trāpīja pa kaklu. Bet trešajā periodā savainojumā iedzīvojās Ketovs, jo komandas biedrs Belovs trāpīja hokejistam pa roku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Rīgas un Sanktpēterburgas klubi savā starpā tikās otro reizi šosezon, bet septembrī uzvaru izbraukumā ar 4:1 izcīnīja rīdzinieki, divus vārtus gūstot Mikam Indrašim. Rīgas Dinamo ar 75 punktiem 60 spēlēs regulāro čempionātu noslēdza 12.vietā Rietumu konferencē, bet SKA ar 100 punktiem bija sestajā pozīcijā.

VIDEO

Lasi vēl