VIDEO: Dūres tiek vicinātas arī Dinamo un Sibir mačā

Komentāri

Pēc Tima Sestito savainošanas un kaušanās pirms divam dienām spēlē starp Rīgas Dinamo un Habarovskas Amur, arī mačā ar Novosibirskas Sibir neiztika bez asumiem.

Pirmās trešdaļas pēdējās minūtes laikā izcēlās vairāki asumi. Vispirms pēc Gunāra Skvorcova noteikumu parkāpuma rupji nospēlēja Sibir aizsargs Sergejs Gimajevs. Savu komandas biedru metās aizstāvēt Kaspars Saulietis, kā rezultātā uz sodīto soliņu devas gan Skvorcovs, gan Saulietis un Gimajevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Jau pēc 40 sekundēm sākās nākamā grūstīšanās. Pie Sibir vārtiem Vitālijs Meņšikovs gribēja aktīvi diskutēt ar tiesnesi, un Miķelis Rēdlihs viesu aizsargu novilka malā, kas Meņšikovam nepatika un viņš nolēma izmantot dūres, arī nopelnot noraidījumu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl