Rīgas Dinamo Kontinentālās Hokeja līgas izbraukuma spēlē otrdien ar 4:1 uzvarēja Novokuzņeckas Metallurg. Vārtus Dinamo labā guva Gints Meija, Miks Indrašis, Tims Sestito un Miķelis Rēdlihs, bet Jakubu Sedlāčeku pārspēja Maksims Kazakovs.

Spēles rezultātu devītajā minūtē atklāja Maksims Kazakovs, bet 16.minūtē, Gints Meija vairākumā panāca neizšķirtu. Otrā trešdaļa beidzās bez vārtu guviem, bet pēdējā periodā Metallurg vārtsargu Andreju Karejevu pārspēja Miks Indrašis, Tims Sestito un Miķelis Rēdlihs, un Dinamo izcīnīja uzvaru ar 4:1.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.