Komentāri

Rīgas Dinamo izlozējis akcijas Pirmā reize laimīgos. Akcijas būtība ir tāda, ka hokeja klubs dāvā biļeti tiem cilvēkiem, kuri nekad klātienē nav vērojuši Dinamo spēli. Papildus mača vērošanai uzņēmuma darbinieki varēs vakariņot VIP ložā, kā arī ekskluzīvi skatīties spēli dīvānā pie paša borta!

“Pirmā reize vienmēr ir īpaša! Ja tu nekad neesi bijis uz mūsu spēlēm klātienē vai zini kolēģus, kuri ne reizi nav vērojuši mūsu spēli Arēnā, piesaki savu uzņēmumu Pirmajai reizei birojā, un, iespējams, tieši jūsu uzņēmumu kādā no sezonas ceturtdienām negaidīti apmeklēs Armands Simsons un piedāvās iespēju uz līdzenas vietas 6 kolēģiem doties viņam līdzi uz spēli un vērot to VIP vietās pie ledus! Pirmās reizes kolektīvus Arēnā gaidīs arī ekskursija aizkulisēs un uzkodas mundrumam,” uz mačiem aicina Rīgas Dinamo!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Armands Simsons izlozē uzņēmumus, kas ekskluzīvi varēs vērot Rīgas Dinamo spēles!

Lai pieteiktu savu uzņēmumu, izmanto pieteikuma formu mājaslapā vai piesaki uzņēmumu, minot to komentāros zem akcijas informācijas mūsu Facebook lapā. Katrs pieteikums būs aktīvs un piedalīsies izlozēs visas sezonas garumā! Uzņēmumi tiks izvēlēti pēc nejaušības principa, un Armanda Simsona ierašanās tajos būs iepriekš nesaskaņots pārsteigums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl