Vai Sorokins un Lūsiņš spēs vienā piegājienā uzlikt Kasparu uz slidām?

Komentāri

27 gadus vecais Kaspars ir uzticīgs Rīgas Dinamo līdzjutējs gandrīz septiņu gadus. Vaigā atpazītu katru komandas spēlētāju. Un tomēr ir viena lieta, kuras dēļ viņš ir citādāks – Kaspars savā mūžā vēl ne reizi nav slidojis. Jeb precīzāk – vēl nebija slidojis!

Kaspars, nemācēdams slidot, pieņēma #Viasatizaicina izaicinājumu apslidot apkārt hokeja laukumam ar ripu uz galvas. Kaspars gan nebija iedomājies, ka slidošana nebūs vienīgais pārbaudījums – jau no slidu uzvilkšanas brīža viņam talkā nāca hokejisti un Viasat Sport Baltic komentētāji Oļegs Sorokins un Edgars Lūsiņš. Lieki piebilstst, ka šī bija arī Kaspara pirmā iepazīšanās ar profesionāla hokejista ekipējumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Oļega un Edgara vadībā Kaspars apguva ne tikai slidošanas, bet arī nūjas turēšanas pamatus! Sākumā Kaspars tika iesvētīs un izbaudīja pirmo kritienu uz ledus. Tomēr beigu galā Kasparam izdevās apslidot laukumam ar visu ripu uz galvas… Edgars, kā jau daiļas slidošanas priekšnesumā par ideju ielika atzīmi 8, par izpildījumu 7, bet no Oļega Kaspars saņēma 9 par ģērbšanās ātrumu, gan vienu balli zaudējot par nesaprašanos ar elkoņu sargiem.

Video

#Viasatizaicina akcijā Diāna uz muguras jau uztetovējusi Dinamo logo un Austris izveidojis frizūru ar komandas logo. Tagad abiem pievienojie arī Kaspars, bet pavisam drīz Malvīne, būdama veģetāriete, ēdīs sliekas un tarakānus!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl