Komentāri

Rīgas Dinamo novembrī iepriecināja fanus ar dažām lieliskām uzvarām un skaistiem vārtu guvumiem. Pagājušajā mēnesī rīdzinieki aizvadīja vien astoņus mačus, kuros iekrāja septiņus punktus. Labāko vārtu topā iekļuvuši Lauris Dārziņš, Oskars Cibuļskis, Kaspars Saulietis, Miķelis Rēdlihs un Tomāšs Kundrāteks.

Šoreiz skaistāko raidījumu topu uzsāk Laura Dārziņa skaistais sologājiens pret Omskas Avangard. Pret šo komandu veiksmīgi metieni izdevās arī Oskaram Cibuļskim un Kasparam Saulietim. Turklāt Saulietis novembrī bija neapturams pēcspēles metienu izpildē – uzbrucējs divas reizes “bullīšos” apspēlēja pretinieku vārtu vīrus un komandai atnesa uzvaras. Tāpat topā Tomāša Kundrāteka un Miķeļa Rēdliha meistarstiķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: pieci skaistākie Rīgas Dinamo vārti novembrī

Kuri bija skaistākie Rīgas Dinamo vārti novembrī?

Rezultāti:
14%

L. Dārziņa sologājiens pret Avangard

2%

O. Cibuļska precīzais metiens pret Avangard

35%

K. Saulieša divi uzvaras ''bullīši''

2%

T. Kundrāteka skaistie vārti mačā ar Avtomobilist

47%

L. Dārziņa un M. Rēdliha kombinācija pret Lada

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl