Rīgas Dinamo hokejisti šovakar cīņā par 3. vietu Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņā spēlēs ar Baltkrievijas klubu Minskas Dinamo, kurus pirmajā tikšanās reizē uzvarēja ar 4:3.

Svētdienas mačā rīdzinieki Gunārs Skvorcovs, Miķelis Rēdlihs un Ville Leino jau pirmajā periodā pārspēja viesu vārtsargu Džefu Glasu. Rezultātu atklāja . Trešajā periodā Džonatans Čīčū guva viesu pirmos vārtus, uz ko ar precīzu metienu atbildēja Gints Meija. Spēles izskaņā Sergejs Drozds un Aleksandrs Materjuhins Minskai guva vēl divus vārtus, tomēr nervozā galotnē mājinieki noturēja uzvaru ar 4:3.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.