Skandalozais Nazarovs arī nākamsezon trenēs Bārtuļa pārstāvēto Barys

Komentāri

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kontinentālās Hokeja līgas komanda Astanas Barys no Kazahstānas ceturtdien pagarinājusi vienošanos ar galveno treneri Andreju Nazarovu.

Valdes pilnvaroto sanāksmē Barys komandas sasniegtie rezultāti atzīti par apmierinošiem un pieņemts lēmums pagarināt līgumu ar galveno treneri Andreju Nazarovu uz 2015./16.gada sezonu, teikts vienības paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Barys šajā sezonā guva piekto vietu Austrumu konferencē, bet Gagarina kausa pirmās kārtas sērijā ar 3-4 piekāpās Omskas Avangard vienībai.

Šīs sezonas laikā Nazarovs par savām rīcībām spēļu laikā divreiz saņēma bargas diskvalifikācijas. Sākotnēji viņam nācās izlaist sešus mačus par nesavaldību, kad viņš rādīja aizskarošus žestus gan tiesnešu, gan skatītāju virzienā, kā arī tiesnešu virzienā meta pudeli un dvieli, bet turpinājumā treneris par ūdens pudeles mešanu Kazaņas Ak Bars uzbrucējam Aleksandram Svitovam saņēma četru maču diskvalifikāciju.

Nazarovs par Barys galveno treneri kļuva pirms šīs sezonas, pirms tam atstājot Ukrainas klubu Doņeckas Donbass, kas šosezon KHL turnīrā nepiedalās.

Lasi vēl