Sibirj pieprasa pusfināla ceturtās cīņas rezultāta anulēšanu un pārspēli

Komentāri
Sibirj pieprasa pusfināla ceturtās cīņas rezultāta anulēšanu un pārspēli
Foto: TASS/SCANPIX

Novosibirskas Sibirj komanda pirmdien pēc KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas ceturtās spēles pret Magņitogorskas Metallurg iesniegusi protestu, vēloties panākt spēles rezultāta anulēšanu un pārspēli.

Kā zināms, Sibirj sērijas ceturtajā spēlē mājās cieta zaudējumu pagarinājumā ar 3:4, bet visā sērijā nonāca iedzinējos ar 1-3. Uzvaras vārtus Metallurg guva pagarinājuma pirmajā minūtē, kad komandas līderis Sergejs Mozjakins izmantoja pretinieku kļūdu nomaiņā un netraucēti tika līdz Sibirj vārtiem. Savukārt Novosibirskas klubs uzskata, ka neilgi pirms vārtu guvuma pretinieki pārkāpa noteikumus, jo uz ledus kādu brīdi atradās seši Metallurg laukuma spēlētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sibirj norāda, ka spēles tiesnešu brigāde pieļāva rupju kļūdu, nefiksējot skaitliskā sastāva pārkāpumu, jo brīdī, kad laukumā izlēca sestais Metallurg spēlētājs Tomāšs Filippi, viņš pieskārās ripai, savukārt neviens cits Magņitogorskas komandas hokejists tobrīd nedevās uz nomaiņu, līdz ar to jāuzskata, ka Filippi ir iesaistījies spēlē. Sibirj uzskata, ka tiesnešiem vajadzēja apstādināt spēli un piešķirt Metallurg divu minūšu sodu, taču tas nenotika.

Novosibirskas komanda iesniedza protestu, pieprasot spēles rezultāta anulēšanu un mača pārspēli. Savukārt KHL tiesnešu departaments uzskata, ka ripa Filippi trāpījusi nejauši. KHL tiesnešu departaments paziņojumā norādījis, ka tiesneši rīkojušies saskaņā ar hokeja spēles noteikumu 411.punktu. Tas nosaka, ka, ja nomaiņas laikā spēlētājam, kas dodas laukumā vai to pamet, nejauši trāpa ripa, spēle netiek apstādināta un sods netiek piešķirts.

Savukārt tiesnešu departamenta vadītājs Vladimirs Pļuščevs norādījis, ka viņš no savas hokejista, trenera un tagad funkcionāra prakses neatceras gadījumu, kad pēc kādas komandas protesta tiktu anulēts spēles rezultāts un nozīmēta pārspēle.

Lasi vēl