Sedlāčeks: šī uzvara Dinamo bija ļoti nepieciešama

Komentāri

Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionātā spēlē vakar izbraukumā ar 3:1 prata pieveikt spēcīgo Magņitogorskas Metallurg vienību. Par vienu no galvenajiem spēles varoņiem rīdzinieku rindās kļuva čehu vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, kurš pēc mača sacīja, ka Dinamo panākums bija ļoti vajadzīgs.

Jakubs Sedlačeks mačā atvairīja 37 no 38 metieniem. “Šī bija ļoti grūta nedēļa. Mums punkti bija ļoti nepieciešami un esmu ļoti priecīgs, ka šodien tos izdevās iegūt. Spēle mums bija smaga. Pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem mēs bijām vēl vairāk fokusēti. Šodien ļoti labi spēlējām mazākumā, īpaši pret tādu komandu. Mazākumā mēs šodien spēlējām ļoti daudz. Pat pārāk daudz. Vienu iespēju viņi tomēr realizēja, bet kopumā esmu apmierināts. Pēc trešajiem gūtajiem jau mēs kontrolējām spēles gaitu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Dinamo pieveic spēcīgo Metallurg

Sedlāčeks izcēla mājinieku piespēļu precizitāti. ”Šajā līgā katrā komandā ir spēlētāji ar ļoti augstu meistarību. Protams, Mozjakina maiņa arī izceļas. Ir jābūt gatavam, jo piespēles ir ļoti precīzas un metiens var sekot acumirklī.” Vārtsargs bijis pārsteigts par Seigo piecu minūšu noraidījumu. ”Es pat nezināju, ka Seigo tika sodīts ar 5+20 minūšu sodu. To pamanīju tikai tad, kad mazākumā jau bijām nospēlējuši divas minūtes. Tad gan biju pārsteigts – Kas notiek? Vēl jāspēlē mazākumā? Tāds smieklīgs moments. Varbūt tā pat ir labāk, jo nezināju, ka piecas minūtes viņi mūs tagad nomētās.”

VIDEO: Dinamo izcīna skaistu uzvaru pār spēcīgo Magņitogorskas Metallurg

Lasi vēl