Komentāri
Savickis: Šodien vai rīt nauda būs Rīgas Dinamo kontā
Foto: LETA

Kontinentālās Hokeja līgas Latvijas klubs Rīgas Dinamo ir atradis finansējumu un turpinās pastāvēt, laikraksta Latvijas Avīze interneta versijā cietēts AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

”Viss būs kārtībā. Parakstiem (ar naudas devējiem) jābūt šodien, rīt, un tad arī nauda būs kontā. Pēc nedēļas sastāvs būs gatavs, šobrīd strādājam pie līguma ar treneriem un spēlētājiem,” izteicies Savickis, nevēloties konkretizēt, no kurienes nāks finansējums un kas būs galvenais treneris. Savickis akcentēja, ka sīkāk varēs runāt tad, kad darbs būs izdarīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā vēsta Latvijas Avīze, neoficiāli izskanējis, ka komandu turpmāk vadīs soms Kari Heikila, kurš ir strādājis vairākos KHL klubos. Pagājušo sezonu viņš sāka kā Ņižņekamskas Ņeftehimik galvenais treneris, bet oktobra vidū tika atbrīvots.

Rīgas Dinamo jau pagājušajā vasarā bija grūtības ar sponsoru atrašanu. Oktobrī nauda tika atrasta, tiesa, klubs tā arī neatklāja labvēļu vārdus. Sniegums gan nebija pārāk veiksmīgs, un rīdzinieki otro reizi vēsturē neiekļuva Gagarina kausā.

Iepriekš bija izskanējis, – ja šosezon Rīgas Dinamo tā arī neizdosies atrast atbalstītājus, pērnā gada situācija neatkārtosies un vienība nemaz nesāks sezonu.

Iepriekš Savickis izteicās, ka skaidrība par Latvijas komandas nākotni būs līdz maija beigām, bet vēlāk termiņš tika pagarināts vēl par nedēļu. Pēc KHL reglamenta vienībām finansiālās garantijas par nākamo sezonu bija jāiesniedz līdz 30. aprīlim.

Savickis iepriekš paudis, ka vienības budžets gadā ir 12 miljoni eiro, bet, ja Rīgas Dinamo iekļūs KHL nākamās sezonas dalībnieku vidū, tai būs garantēta piedalīšanās sacensībās uzreiz uz trim gadiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl