Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Viasat Sport Baltic komentētājs Aivars Zahārovs pasmējies par Habarovskas Amur situāciju mačā pret Rīgas Dinamo. Pirmā perioda izskaņā Georgijs Pujacs sāpīgi trāpīja pretiniekam ar ripu pa seju, bet citā epiozdē Sestito ”pieklapēja” Amur aizsargu Kondratjevu.

Trešā perioda otrajā pusē hokeja komentētājs pasmējās par Habarovskas Amur lazareti un sacīja: “Ja vienam Amur hokejistam seju sasita ar ripu, tad otram ar Sestito dūri.” Interesanti, ka trešā perioda ievadā Tims Sestito kārtīgi izvicināja dūres ar Amur aizsargu Maksimu Kondratjevu, kurš pirms tam bija vairākās epizodēs nospēlējis asi pret Edgaru Kuldu. Rīgas Dinamo visā mačā ar 3:2 pieveica Amur, gūstot otro uzvaru pēdējās trīs spēlēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Zahārovs ”iesmej” par Amur lazareti

Video: ripa trāpa pa Amur hokejistam pa seju

Video: Sestito pārmāca Kondratjevu

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl