VIDEO: Zagrebā pārtrūkst Rīgas Dinamo uzvaru sērija

Pievienot komentāru
VIDEO: Zagrebā pārtrūkst Rīgas Dinamo uzvaru sērija
Foto: SKA.RU

Latvijas komanda Rīgas Dinamo sestdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē viesos ar 0:1 zaudēja Zagrebas Medveščak komandai, līdz ar to pārtrūka rīdzinieku garākā šīs sezonas uzvaru sērija.

Rīdzinieki vienīgos vārtus zaudēja pirmajā periodā pēc Kolumbijā dzimušā, bet Zviedriju pārstāvošā Medveščak leģionāra Edvina Hedberga metiena. Rīgas Dinamo bija uzvarējusi iepriekšējās četrās spēlēs, turklāt vismaz punktu guvusi deviņās no pēdējām 11 spēlēm.

Kad ir Rīgas Dinamo nākošā spēle? Skaties kalendāru! 

Video

Jau spēles 11.sekundē Tims Sestito par pretinieka turēšanu ar nūju tika noraidīts uz divām minūtēm. Vairākumā Medveščak izveidoja vairākas labas izdevības, reizi norībinot arī Jāņa Kalniņa sargāto vārtu pārliktni, tomēr viesi mazākumā izturēja.

Turpinājumā rīdzinieki atguvās un ar vien biežāk apdraudēja arī Maikla Garneta sargātos vārtus. Viesiem bija arī vairākums, tomēr tas netika izmantots. Savukārt spēles 11.minūtē Medveščak atklāja rezultātu, kad mērķi sasniedza Hedberga no rīdzinieku zonas zilās līnijas mestā ripa, jo tobrīd Kalniņš bija nosegts un metienu neredzēja.

Turpinājumā pārsvars piederēja rīdziniekiem, kuri ļoti aktīvi devās uz priekšu, tomēr panākt izlīdzinājumu neizdevās.

Otrajā trešdaļā abas komandas pa trim reizēm ieguva iespēju spēlēt vairākumā, tomēr rezultāts nemainījās. Rīdzinieki vienu reizi gan spēja iemest ripu pretinieku vārtos, taču vārtu guvums netika ieskaitīts, jo tiesnesis fiksēja, ka Kaspars Saulietis brīdi pirms tam ir pārkāpis noteikumus pret pretinieku vārtsargu Gārnetu.

Trešajā periodā spēles ritējums jau bija līdzīgāks un abām vienībām bija labas izdevības gūt vārtus, tomēr uzdevumu augstumos bija vārtsargi. Mača beigās Dinamo nomainīja vārtsargu Kalniņu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr izglābties neizdevās, lai gan iespēja panākt neizšķirtu bija komandas kapteinim Gintam Meijam.

Medveščak vārtos Gārnets atvairīja visus 26 rīdzinieku metienus, kamēr Kalniņš tika galā ar 20 no 21 pretinieku raidījuma.

Rīgas Dinamo noslēdza divu izbraukuma spēļu sēriju. Turpinājumā Dinamo būs septiņas mājas spēles, taču divas no tām notiks Tallinā, bet nākamais izbraukums Latvijas vienībai būs tikai pēc mēneša.

Lasi vēl