VIDEO: Vityaz revanšējas Rīgas Dinamo par zaudējumu Rīgā

Pievienot komentāru
VIDEO: Vityaz revanšējas Rīgas Dinamo par zaudējumu Rīgā
Foto: DINAMO RĪGA

Rīgas Dinamo piektdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē viesos par spīti lielam pārsvaram metienu skaita ziņā ar 2:3 zaudēja Maskavas apgabala Vityaz.

Rīdzinieku labā vārtus guva komandas kapteinis Gints Meija, kā arī Pjotrs Sčastļivijs. Viesi šajā spēlē izdarīja 45 metienus, kamēr Vityaz komanda Jakubu Sedlāčeku traucēja 29 reizes. Tiesa, vienus vārtus čehu vārtsargs ielaida pēc savas rupjas kļūdas.

Rezultāts tika atklāts spēles desmitajā minūtē, rīdziniekiem pēc Sedlāčeka kļūdas aiz vārtiem ripu ielaižot skaitliskajā vairākumā. Savukārt otrajā trešdaļā Vityaz iemeta divas ripas, kurām pa vidu mazākumā izcēlās Meija. Perioda beigu daļā rīdziniekiem bija iespēja piecas minūtes spēlēt vairākumā, tomēr vārtus gūt viņi nespēja. Savukārt trešā perioda vidū izcēlās Ščastļivijs, taču par spīti pārsvaram izglābties no kārtējā zaudējuma Latvijas klubam neizdevās.

Video

Traumu šajā mačā guva Dinamo uzbrucējs Tims Sestito, bet KHL debiju piedzīvoja Roberts Lipsbergs.

Spēles sākumā vairākas labas izdevības izveidoja Vityaz hokejisti, taču vietā bija Sedlāčeks. Pēc tam rīdzinieki arī nokļuva mazākumā, jo uz sodīto soliņu devās Jēkabs Rēdlihs, tomēr viena spēlētāja deficītu viesi bez problēmām izturēja.

Savukārt turpinājumā divas iespējas vairākumā ieguva Dinamo, pirmo reizi to nopelnot Kasparam Saulietim, bet otrajā reizē noteikumi tika pārkāpti pret Robertu Lipsbergu, kuram šī bija debijas spēle Dinamo rindās.

Diemžēl, tieši otrā vairākuma laikā Rīgas klubs ielaida vārtus, jo rupji kļūdījās Sedlāčeks. Vārtsargs, atrodoties aiz vārtiem, centās mest ripu gar laukuma apmali, taču to pārtvēra Ņikita Viglazovs, pēc tam pagūstot ripu iemest tukšā Dinamo komandas cietoksnī.

Nonākot iedzinējos rīdzinieki pēc Gunta Galviņa pārkāpuma uzreiz nokļuva arī mazākumā, tomēr arī šoreiz to izturēja. Pirmā perioda beigās labākas iespējas bija viesiem, tomēr panākt neizšķirtu viņiem neizdevās.

Otrās trešdaļas sākumā rīdzinieki vēl vienu reizi rupji kļūdījās savā zonā. Mario Kempe aiz vārtiem ieguva ripu un pie viņa metās uzreiz divi Dinamo spēlētāji, vārtu priekšā vienu atstājot Alekseju Kopeikinu, kurš no partnera saņemot piespēli, uzreiz ripu pāradresēja vārtos.

Vēl pēc 33 sekundēm rīdzinieki nokļuva mazākumā, jo noteikumus pārkāpa Ščastļivijs, tomēr par spīti tam Dinamo spēja gūt vārtus. Lieliski nocīnījās komandas kapteinis Meija, kurš pēc iemetiena savā zonā kārtīgi pacīnījās par ripu un straujā tempā aizslidoja līdz pretinieku zonai, ar māņu kustību apspēlējot aizsargu un pēc tam izdarot arī Vityaz vārtsargam Harri Seteri netveramu metienu. Meijam tie bija pirmie gūtie vārti šajā sezonā.

Par nožēlu, rezultāts 2:1 saglabājās tikai 63 sekundes, jo Vityaz, joprojām esot vairākumā, iemeta trešo ripu. No tuvas distances izcēlās Miro Āltonens.

Perioda otrajā pusē Dinamo ieguva piecu minūšu skaitlisko vairākumu, kad pret Timu Sestito rupji nospēlēja Jegors Voronkovs, par uzbrukumu no aizmugures saņemot 5+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām. Spēlējot piecatā pret četriem rīdziniekiem bija daudz iespēju gūt vārtus, taču teicami darbojās Seteri un rezultāts tā arī nemainījās.

Arī trešajā periodā visiem bija pārsvars, taču to izdevās materealizēt tikai cīņas 50.minūtē. Aizsargs Aleksandrs Jerofejevs labā tempā ieslidoja pretinieku zonā un izdarīja piespēli uz vārtu priekšu, kur ripai nūju pielika Ščastļivijs, to ievirzot Seteri sargātajos vārtos. Ščastļivijam tas bija trešais vārtu guvums šajā sezonā.

Arī pēc tam vairāk uzbruka Dinamo, taču izglābties nespēja, savukārt mača izskaņā šaubīgu divu minūšu sodu saņēma Miks Indrašis. Viņš tika uzgrūsts virsū pretinieku vārtsargam, taču tiesnesis uzskatīja, ka Indrašis ir bloķējis vārtsargu Seteri.

Lasi vēl