Rīgas Dinamo KHL regulārā čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:3 sāpīgi atzina Maskavas apgabala Vityaz pārākumu. Turklāt nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām Miks Indrašis saņēma ļoti diskutablu noraidījumu par bloķēšanu.

Rīgas Dinamo uzbrucējs vārtu priekšā cīnījās ar Vityaz aizsargu Igoru Golovkovu, kurš speciāli uzgrūda mūsu hokejistu virsū mājinieku vārtu vīram Hari Seteri. Tiesnesis epiozdes sākumu nokavēja un kļūdaini nosūtīja Indraši uz noraidīto soliņa par pretinieku bloķēšanu. Vai rīdziniekiem pret Vityaz šadā veidā tika atņemti iespējamie punkti?

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.