Komentāri

Trešdien Rīgas ”Dinamo” KHL regulārā čempionātā tikās ar Hantimansijskas “Yugra” vienību. Izbijušais hokejists un ”Viasat Sport Baltic” komentētājs atklāja noslēpumu, kāpēc vēl joprojām, neskatoties uz daudzajiem gadiem hokejā, saglabājis visus zobus.

Sorokins kā profesionālis nospēlēja 24 gadus un, kas ļoti netipiski, nebija zaudējis nevienu zobu. Kā ēterā atklāja komentētājs, tad viņam paveicās – daži zobi ir tikai nošķaidīti, taču pilnībā izsists netika neviens. Tikmēr otrs komentētājs, Toms Prāmnieks, pazobojās par Sorokinu un sacīja, lai pajautā šo jautājumu Edgaram Kuldam un Pjotram Sčastļivijam, kuriem izdevās sāpīgi šosezon ”apēst” ripu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Video: Sčastļivijs ”apēd” ripu mačā ar CSKA

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl