Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Rīgas ”Dinamo” hokejisti 2016. gadā KHL regulārā čempionāta mačos septiņas reizes nodemonstrēja vīrišķību, bezbailību un spēku, izvicinot dūres ar pretiniekiem. Visvairāk reizes izkāvās Tims Sestito – trīs. Piedāvājam iespaidīgāko 2016. gada kautiņu video otro daļu.

Sestito kautiņš ar Osipovu

Šīs sezonas mājās spēlē pret Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas ”Dynamo” rīdzinieku uzbrucējs izkāvās ar pretinieku aizsargu Aleksandru Osipovu. Abi saķērās pie laukuma apmales un ”Arēna Rīga” sanākušajiem faniem uzrīkoja īstu šovu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestito ”iznīcina” Kondratjevu

Vienā no šīs sezonas spēlēm Liepājā rīdzinieku uzbrucējs Tims Sestito bija pamatīgi uzvilcies un iepriecināja vietējo publiku. Amerikāņu leģionārs kārtīgi sadauzīja Habarovskas ”Amur” spēlētāja Maksima Kondratjeva seju.

Golovkovs rāda bezbailību ar Taratuhinu

Šīs sezonas Rīgas ”Dinamo” jaunieguvums – uzbrucējs Georgs Golovkovs mačā ar Novokuzņeckas ”Metallurg” nenobijās no 100 kilogramus smagā pretinieku spēlētāja Andreja Taratuhina. Jaunais “Dinamo” uzbrucējs izrādīja pienācīgu pretestību Novokuzņeckas kauslim.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl