1 komentārs

Pirmdienas vakarā Rīgas Dinamo Arēnā Rīga tiekas ar Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas Dynamo.

Otrās trešdaļas izskaņā, kad rezultāts bija 4:1 Maskavas Dynamo hokejistu labā, rīdzinieku uzbrucējs Tims Sestito izkāvās ar Maskavas Dynamo aizsargu Aleksandru Osipovu. Boksa tiesneši cīņu varētu nosaukt par neizšķirtu, savukārt hokeja tiesneši katram iedeva pa 5 soda minūtēm.

TOP komentāri

• Rolex
    0 0 0

Rolex

Paldies, pasmaidīju: "Boksa tiesneši cīņu varētu nosaukt par neizšķirtu, savukārt hokeja tiesneši katram iedeva pa 5 soda minūtēm." :D

Ja tiesnesis nebūtu sākumā negaidīti no sāna pagrūdis Sestito, cīņa, es domāju, būtu citādi beigusies...

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!