Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Bijušais Rīgas ”Dinamo” uzbrucējs Pols Šehura, kurš rīdzinieku krāsas pārstāvēja divas sezonas, intervijā sacīja, ka laiku Latvijas galvaspilsētā atceras ar lieliskām atmiņām, turklāt uzslavēja ”Dinamo” fanus.

“Man bija divi lieliski gadi Rīgā un fani arī bija lieliski! Pazīstu vairākus spēlētājus no ”Dinamo” komandas un patiešām izbaudu šo maču.” Pols Šehura Rīgas Dinamo spēlēja 2012./2013. un 2013./2014. gada sezonā. Pirmajā sezonā ”Dinamo” rindās kanādietis 43 mačos atzīmējās ar 28 rezultativātes punktiem (8+20), bet nākamajā jau ar 35 punktiem (17+18). Interesanti, ka Šehura šobrīd ir labākais ”Traktor” uzbrucējs, jo šosezon 38 dueļos ticis pie 30 punktiem (8+22).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl