Komentāri

Rīgas Dinamo svētdien pirmo reizi Kontinentālās hokeja līgas devītajā sezonā izcīnīja sauso uzvaru, ar 4:0 pārliecinoši apspēlējot Maskavas apgabala Vityaz hokejistus.

Par vienu no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem un mača labāko spēlētāju kļuva Jakubs Sedlāčeks. Pēc spēles Dinamo vārtsargs atzina, ka šī ir bijusi labākā Dinamo spēle šajā sezonā. Komanda labi spēlējusi gan uzbrukuma, gan aizsardzības zonā, hokejisti izpildījuši treneru norādījumus, un tas ir devis vajadzīgo rezultātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl