Komentāri

Otrdien, Latvijas hokeja klubs Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas  regulārā čempionāta spēlē viesos zaudēja Čerepovecas Severstal ar rezultātu 3:4!

Pretinieki jau spēles sākumā atklāja rezultātu. Pēc neveiksmīgas ripas izmešanas no aizsardzības zonas to pārņēma pretinieki. Aleksandrs Avcins meta ripu uz vārtu priekšu, kur to pēc cīņas aizvārtē Jakuba Sedlāčeka sargātajā cietoksnī iebakstīja Igors Magogins. Ar to gan viesu liktas nebeidzās, jo pēc divām minūtēm rīdzinieki nonāca mazākumā. Pusotru minūti Dinamo mazākumu izturēja, taču pēc tam Maksims Truņovs ieraidīja otro ripu Sedlāčeka sargātajos vārtos.

Turpinājumā spēle ritēja bez pauzēm, taču nevienai no komandām gūt vārtus neizdevās. Perioda vidū jau kārtējo kļūdu mačā pieļāva Rīgas komanda, bet pretinieki “dinamiešus” nesodīja. Turpinājumā rīdzinieki savācās un perioda 11.minūtē vairākumā vienus vārtus atguva, kad spēcīgs un precīzs šāviens padevās Džastinam Šagam. Gūtie vārti vēl vairāk sapurināja komandu, uzbrucēju trešajam virknējumam ar Filipu Toluzakovu, Māri Bičevski un Nikolaju Jeļisejevu sastāvā radot bīstamas situācijas pie Severstal vārtiem.

Pēc tam iniciatīvu pārņēma mājinieki, taču viņu uzbrukumi nebija sekmīgi. Tomēr perioda pēdējā minūtē savu otro noraidījumu mačā nopelnīja Bičevskis, bet 11 sekundes pirms trešdaļas beigām Jurijs Trubačovs Severstaļ komandai panāca jau divu vārtu pārsvaru.

Video

Otro trešdaļu rīdzinieki iesāka krietni aktīvāk, nopelnot vairākumu. Tiesa, spēlējot piecatā pret četriem mājiniekiem, rīdzinieki neko bīstamu nespēja izveidot, turklāt Čerepovecas hokejisti mazākumā spēja aizkļūt līdz Sedlāčeka sargātajiem vārtiem.

Dažas minūtes vēlāk jau Severstal bija iespējas demonstrēt savas prasmes vairākumā, taču arī viņi savu pārsvaru nespēja pārvērst rezultātā uz tablo. Perioda vidū rīdzinieki vienus vārtus atguva. Pēc vārtu apslidošanas Gints Meija piespēlēja kreisajā malā spēlējušajam Šagam, kurš netraucēts raidīja ripu vārtos. Gūtie vārti pamatīgi sapurināja viesus, bet uzreiz izlīdzināt rezultātu viņi nespēja.

Trešdaļas beigās Dinamo ieguva vēl vienu vairākumu, taču nespēja to realizēt. Tiesa, vienādos sastāvos rīdzinieki izlīdzināja rezultātu, jo pēc cīņas vārtu priekšā bija Koltons Gilīss, kurš bija precīzs 29 sekundes pirms perioda beigām.

Trešais periods iesākās ar rīdzinieku uzbrukumiem un mājinieku pretuzbrukumiem, bet pēc tam spēle kļuva mierīgāka. Tomēr perioda devītajā minūtē pēc pretuzbrukuma Kagarlickis izslidoja vienatā pret Sedlāčeku, pārspējot čehu vārtsargu un panākot 4:3.

Lasi vēl