Komentāri

  Rīgas “Dinamo” otrdien Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē ar 3:2 pārspēja Artūra Kuldas Helsinku “Jokerit”, revanšējoties par pirmdien piedzīvoto zaudējumu.

Pēc trijām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 2:2, un Rīgas “Dinamo” pirmo reizi aizvadīja pagarinājumu, spēlējot trīs pret trīs. Jaunais formāts rīdziniekiem izrādījās veiksmīgs. Vairākumu “Dinamo” neizdevās izmantot, toties 23 sekundes pirms pagarinājuma beigām Tims Sestito guva uzvaras vārtus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Rīgas “Dinamo” pirmais pagarinājums 3 pret 3

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl