VIDEO: Rīgas “Dinamo” atzīst Minskas “Dinamo” pārākumu

Komentāri

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā ceturtdien ar rezultātu 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) savā laukumā piekāpās Minskas “Dinamo” vienībai no Baltkrievijas.

Pirmie divi vārti tika ielaisti 14 sekunžu laikā septītajā minūtē – vispirms vairākumu realizēja Minskas vienības labākais snaiperis Aleksandrs Materuhins, bet brīdi vēlāk izcēlās arī Aleksandrs Pavlovičs. Savukārt 17.minūtē trešos vārtus iemeta Ņikita Komarovs. Ceturtos vārtus otrās trešdaļas 14.minūtē, realizējot vairākumu, guva Jevgēņijs Ļisovecs, bet trešajā trešdaļā goda vārtus rīdziniekiem iemeta Māris Bičevskis. Spēli rīdzinieku vārtos iesāka Jānis Kalniņš, bet pēc trešās ielaistās ripas viņu nomainīja Jakubs Sedlāčeks.

Video

Jau no spēles pirmajām minūtēm pārsvars piederēja viesiem, ko viņi arī pārvērta rezultātā – septītajā minūtē uz divām minūtēm par turēšanu tika noraidīts Oskars Cibuļskis, un vairākumu jau pēc desmit sekundēm realizēja Materuhins. Savukārt 14 sekundes vēlāk ātrā uzbrukumā Pavlovičs iemeta arī otros vārtus. Turpinājumā arī Rīgas “Dinamo” tika pie vairākuma, bet tajās bīstamākus momentus izveidoja tieši Baltkrievijas komanda, kas turpināja dominēt un trešajā minūtē guva trešos vārtus, kad Dmitrija Korobova metienu vārtu priekšā pielaboja Komarovs.

Foto

Arī otrajā trešdaļā pārsvars bija Minskas vienībai, bet Rīgas “Dinamo” veica trīs izgājienus pret Bena Skrivensa sargātajiem vārtiem un radīja ļoti labas iespējas. Vispirms mazākumā izskrēja Pjotrs Sčastļivijs, turpinājumā to vienādos sastāvos iespēja arī Gunārs Skvorcovs, bet otrā mazākuma laikā bija vēl viens Rīgas “Dinamo” izgājiens. Tomēr otro vairākumu Minskas “Dinamo” spēja realizēt, kad individuāli sekmīgi nospēlēja Ļisovecs. Līdz ar to pēc otrās trešdaļas mājinieki zaudēja jau ar 0:4.

Trešajā trešdaļā pēc pārkāpuma pret Tima Sestito rīdzinieki beidzot realizēja vairākumu, kad izcēlās Māris Bičevskis. Skaitliskajā vairākumā Latvijas komanda nebija iemetusi piecās spēlēs pēc kārtas. Kopumā spēle ritēja daudz mierīgāk un Rīgas “Dinamo” piedzīvoja neveiksmi.

Rīdziniekiem šajā mačā joprojām nepalīdzēja traumētie līderi Koltons Gilīss, Guntis Galviņš un Džastins Šags.

Lasi vēl