Svētdien, Rīgas Dinamo komanda Kontinentālās hokeja līgas spēlē savā laukumā ar rezultātu 4:0 uzvarēja Maskavas apgabala Vityaz komandu.

Cīņa laukuma saimniekiem sākās ne pārāk veiksmīgi, jo ceturtajā minūtē nācās spēlēt mazākumā pēc Aleksandra Jerofejeva pārkāpuma. Viesiem neko bīstamu izveidot neizdevās, bet turpinājumā jau aktīvāki un labāki bija rīdzinieki, kuri bieži apdraudēja Vitjaz vārtus.

Cīņas desmitajā minūtē Latvijas klubs nokļuva vairākumā, taču to neizmantoja. Tomēr spiediens bija liels un 12.minūtē izdevās arī atklāt rezultāti, kad mērķi sasniedza Toluzakova no zilās līnijas mestā ripa.

Izvirzoties vadībā Dinamo nedomāja apstāties un izveidoja vēl vairākas labas izdevības, bet pēc tam, kad uz sodīto soliņa devās Vitjaz leģionārs Romans Horāks, pārsvaru dubultoja Sčastļivijs, kurš pēc labas saspēles tika pie ripas pretinieku vārtu tuvumā.

Mājiniekiem izteikts pārsvars piederēja arī spēles otrajā daļā. Tās sākumā gan atkal nācās spēlēt mazākumā, tomēr atkal Vitjaz neko sakarīgu nespēja izveidot. Tikmēr 28.minūtē Gilīss ar plaukstas metienu no iemetiena apļa pārsvaru trīskāršoja.

Turpinājumā laukumā bija arī pāris asumi, bet vistuvāk vārtu guvumam viesi bija, kad uz sodīto soliņa devās Guntis Galviņš. Taču Dinamo izturēja arī trešo mazākumu, bet atkal spēlējot vienādos sastāvos, Jerofejevs 37.minūtē ar metienu no zilās līnijas panāca 4:0, ripai ielidojot vārtu tālajā augšējā stūrī.

Foto

Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem Vitjaz treneri izšķīrās par vārtsargu maiņu, soma Harri Seteri vietā sūtot Igoru Saprikinu, tomēr līdz otrajam pārtraukumam rezultāts vairs nemainījās.

Savukārt trešais periods aizritēja mierīgākā gultnē, taču šoreiz vairāk pa vārtiem meta Vitjaz, kas divas reizes spēlēja vairākumā, tomēr vārtus gūt un Sedlāčeku pārspēt viņiem neizdevās.