Komentāri

Rīgas ”Dinamo” KHL regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 3:2 pieveica Bratislavas ”Slovan” vienību. Rīdzinieku pirmos vārtus guva Roberts Lipsbergs, kuram tas bija arī pirmais rezultatīvais metiens ”Dinamo” kreklā. Spēlētājs neslēpa prieku par iespēto.

Lipsbergs guva pirmos vārtus rīdzinieku sastāvā kopš oktobra beigām, kad pievienojās vienībai. Pirms tam 10 aizvadītajās KHL spēlēs jaunajam latviešu uzbrucējam tas nebija izdevies. Tomēr mačā ar ”Slovan” pienāca Lipsberga slavas brīdis – pirmā perioda izskaņā ripa ļoti laimīgi atrada ceļu Džastina Pogī sargātajos vārtos un rīdzinieku hokejists varēja priecāties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl