Rīgas Dinamo sestdien  Kontinentālās hokeja līgas izbraukumā mačā ar 2:3 piekapās Maskavas CSKA hokejistiem. Dinamo labā vārtus guva Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs.

Spēles iesākās gana aktīvā manierē, turklāt jau ceturtajā minūtē Rīgas Dinamo tika pie iespējas spēlēs vairākumā. Tiesa, to izmantot viesiem neizdevās, lai gan bija kontrole pār ripu, bet izpildījums bija blāvs. Pēc mazākuma izturēšanas Maskavas klubs sarīkoja nelielu karuseli pie Jakuba Sedlāčeka sargātajiem vārtiem, taču čehu vārtsargs palika nepārspēts, glābjot rīdziniekus no vārtu zaudējuma. Mača desmitajā minūtē lieliska iespēja atklāt rezultātu bija Gintam Meijam, bet viņa metiens pēc teicamas Džastina Šaga piespēles tika atvairīts. Jau nākamajā minūtē CSKA izvirzījās vadībā, jo pēc Rīgas komandas hokejistu kļūdas uz zilās līnijas pret Sedlāčeku izslidoja Endlunds, panākot 1:0.

Pēc vārtu guvuma CSKA pārņēma šī mača iniciatīvu, radot vairākas vārtu gūšanas iespējas, turklāt 17.minūtē Georgijs Pujacs viesus atstāja mazākumā. Tam gan bija pretējs efekts, jo rīdziniekiem izdevās pretuzbrukums, kura laikā Patrika Malena teicamo piespēli vārtu guvumā pārvērta Dārziņš. Pēcāk Latvijas komanda izturēja arī mazākumu, bet pirmā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Otrajā trešdaļā Krievijas klubam piederēja liels pārsvars, kas, periodam tuvojoties izskaņai, Normundam Sējējam lika ņemt 30 sekunžu pārtraukumu. Pēc tam laba vārtu gūšanas iespēja bija pagājušās sezonas Rīgas Dinamo labākajam snaiperim Timam Sestito, taču viņa pūliņus atvairīja Fasts. Dueļa 36.minūtē CSKA tomēr izdevās no jauna izvirzīties vadībā, kad pēc Grigorija Paņina metiena ripas lidojuma virzienu mainīja Osnovins. Tomēr tieši pēc pusminūtes rīdzinieki panāca izlīdzinājumu, jo pēc cīņas vārtu priekšā izcēlās pieredzējušais Krišjānis Rēdlihs.

Vēl pašā otrās trešdaļas noslēgumā CSKA saņēma divu minūšu noraidījumu, ko gan Latvijas klubs neizmantoja. Pēc mazākuma izturēšanas mājinieki trešajā trešdaļā pārņēma spēles iniciatīvu, tāpēc spēlē bija atkal jāiesaistās Sedlāčekam, kurš vairākas reizes glāba rīdziniekus no vārtu zaudējuma. Dažu minūšu laikā mājinieku ofensīva gan norimās, kas uzbrukumus ļāva izveidot arī Rīgas “Dinamo” hokejistiem, taču tie panākumiem nevainagojās.

Spēles 55.minūtē par pretinieka klupināšanu divu minūšu noraidījumu nopelnīja Jēkabs Rēdlihs. Vairākuma laikā CSKA uzbruka ļoti bīstami, taču pēc Enlunda un Dmitrija Kugriševa metieniem Latvijas komandu glāba Sedlāčeks. Viesi izturēja skaitlisko mazākumu, bet neilgu brīdi vēlāk Maskavas vienība tomēr panāca cerēto – trīs minūtes un trīs sekundes pirms beigām ātrā uzbrukumā vārtus guva Muršaks. Pašā pamatlaika izskaņā Rīgas Dinamo spēlētāji centās atspēlēt vienas ripas deficītu, taču tas neizdevās.