Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

Vakardienas KHL regulārā čempionāta spēli starp Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit” bija ieradušies vērot aptuveni 2000 Somijas kluba līdzjutēji. Tomēr dažam labam, esot nopietnā ”kunga prātā”, tā arī maču noskatīties neizdevās. Par šo faktu atļāvās pasmieties arī “Viasat Sport Baltic” komentētāji.

Kopumā ”Arēnā Rīga” valdīja fantastiska atmosfēra un maču klātienē noskatījās 8260 skatītāji. ”Jokerit” līdzjutēji spēlei bija nopietni bruņojušies – vienības karogi, formas, šalles un cita atribūtika. Vairums fanu šo ceļojumu arī kārtīgi nosvinēja, tāpēc vairums arēnā bija ieradušies saguruši. Bet kādam ”Jokerit” atbalstītājam ”Arēnas Rīga” medicīniskais personāls sniedzis palīdzību jau pirms dueļa sākuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl