Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri

KHL regulārā čempionāta mačā starp Rīgas Dinamo un Habarovskas Amur vienā spēles epizodēm izcēlās kautiņš – Tims Sestito devās aizstāvēt Edgaru Kuldu un izvicināja dūres ar Maksimu Kondratjevu. Iestāšanās par savējiem un bezbailība, tā varētu noraksturo pēdējo trīs Rīgas Dinamo hokejistu kautiņus. Noskaties!

Pirmais kautiņš ir no pērnās sezonas, kad Edgaru Kuldu nenobijās no Sibir kaušļa Meņšikova un bezbailīgi metās cīņā. Lai gan jaunais hokejists duelī neuzvarēja, tomēr ieguva komandas biedru cieņu. Otrā divkauja bija starp Ralfu Freibergu un Ak Bars uzbrucēju Jirži Sekaču. Rīgas Dinamo hokejists Dzelzceļa kausa mačā devās aizstāvēt savējo un izvicināja dūres ar divkārtējās KHL čempiones kluba pārstāvi. Tikmēr pēdējais kautiņš ir pavisam svaigs – Tims Sestito pret Maksimu Kondratjevu. Amerikāņu leģionārs pierādīja, ka prot aizstāvēt savus komandas biedrus un atstāja krievu hokejistu ar asiņojošu seju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl