Komentāri

KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo savā laukumā uzņēma Maskavas Spartak komandu. Lai noskaidrotu uzvarētāju, mačā bija nepieciešama pēcspēles metienu sēriju, tomēr tā krietni ieilga, jo teicami savus cietokšņus sargāja abu vienību vārtu vīri.

“Bullīšos” viesus otrajā sērijā vadībā izvirzīja Konstantīns Glazačevs, taču Dārziņš nākamajā sērijā atjaunoja līdzsvaru, bet pēc tam dominēja vārtsargi – Jānis Kalniņš un Ņikita Bespalovs. Savukārt devītajā sērijā uzvaru Spartak nodrošināja Vadims Berdņikovs, kamēr Ščastļivijs bija neprecīzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dinamo komandā Dārziņš realizēja vienu no diviem “bullīšiem”, kamēr divas reizes iespēju neizmantoja Džastins Šags. Nesekmīgi savos izgājienos bija arī Malens, Gilīss, Filips Toluzakovs, Miks Indrašis un Ščastļivijs.

VIDEO: Kalniņš un Bespalovs rāda klasi – Dinamo un Spartak pilnā ”bullīšu” sērija

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl