Komentāri

KHL regulārā čempionāta spēlē Rīgas Dinamo savā laukumā uzņēma Maskavas Spartak komandu. Lai noskaidrotu uzvarētāju, mačā bija nepieciešama pēcspēles metienu sēriju, tomēr tā krietni ieilga, jo teicami savus cietokšņus sargāja abu vienību vārtu vīri.

“Bullīšos” viesus otrajā sērijā vadībā izvirzīja Konstantīns Glazačevs, taču Dārziņš nākamajā sērijā atjaunoja līdzsvaru, bet pēc tam dominēja vārtsargi – Jānis Kalniņš un Ņikita Bespalovs. Savukārt devītajā sērijā uzvaru Spartak nodrošināja Vadims Berdņikovs, kamēr Ščastļivijs bija neprecīzs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dinamo komandā Dārziņš realizēja vienu no diviem “bullīšiem”, kamēr divas reizes iespēju neizmantoja Džastins Šags. Nesekmīgi savos izgājienos bija arī Malens, Gilīss, Filips Toluzakovs, Miks Indrašis un Ščastļivijs.

VIDEO: Kalniņš un Bespalovs rāda klasi – Dinamo un Spartak pilnā ”bullīšu” sērija

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl